Faragó László volt a Kispálya vendége

Faragó László volt a Kispálya vendége

A lassan fél éve Norvégiában élő debreceni fiatalember mindamellett, hogy a DVSC nagy szurkolója, természetesen a skandinávok sikeréért is szorít a világbajnokságon. És hogy milyen egy norvég másodosztályú meccs? Ez is kiderül a beszélgetésből.