NB I.: a Puskás Akadémia ellen kezd a Loki

Az MLSZ elkészítette hétfőn az NB I. sorsolását. A DVSC a július 25-26-i hétvégén a Puskás Akadémiát fogadja, majd Újpestre látogat, a 3. fordulóban pedig jön a Loki-Nyíregyháza rangadó!