Egy fiatal és egy tapasztalt kapus is csatlakozott a DVSC-hez
Kapus poszton erősített a DVSC. A klub szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
A DVSC szerződteti Tuska Bálintot. A 18 éves, korosztályos válogatott kerettag kapus a nyíregyházi utánpótlásban kezdte pályafutását, majd az MTK és a Ferencváros korosztályos csapataiban fejlődött tovább. 2025-ben igazolt Diósgyőrbe, ahol 8 alkalommal már a felnőtt NB III-as csapatban is lehetőséget kapott, emellett többször bekerült az NB I-es meccskeretbe.
Üdv a Lokiban, Bálint!
A DVSC szerződtette Póser Dánielt is. A 36 éves, debreceni születésű kapus a Loki utánpótlásában kezdte karrierjét, később védett az NB I-ben Budafokon, illetve a Vasasban és a Diósgyőrben is, a legtöbb szezont pedig a Békéscsabánál töltötte, ahol az elmúlt idényben 22 alkalommal volt pályán az NB II-ben. Póser Dániel az első kerettel dolgozik majd, emellett kapusedzői feladatot is el fog látni az akadémián.
Üdv a Lokiban, Dani!